Панелі виклику домофона: різновиди, види та встановка, як вибрати тип пристрою

Обладнання входів у будівлю або приміщення системою доступу вимагає установки панелі виклику. Ці конструкції є універсальними, здатні відмикати двері за допомогою введення цифрової комбінації, або мати голосовий та відеодзвінок. Пропонується замовити домофон на https://www.forter.com.ua/ , де є великий вибір пристроїв.

Різновиди конструкцій

Основний поділ йде за двома типами панелей домофонів залежно від місця його встановлення:

  1. Обладнання для монтажу всередині будівель. Ці моделі монтуються у під’їздах, коридорах перед входом безпосередньо до житлового чи робочого приміщення. Вони не мають міцних антивандальних корпусів, дешевші.
  2. Пристрої призначені для встановлення зовні. Ці вироби мають антивандальне виконання, переносять сильну спеку та морози, мають високий ступінь захисту від пилу та вологи.

Також панелі виклику домофона мають цифрову клавіатуру для набору коду та пристрій для відкриття за допомогою ключа, забезпечені мікрофоном та динаміком для аудіозв’язку. Більш дорогі, просунуті варіанти забезпечуються відеокамерою та дисплеєм, щоб налагодити односторонній або двосторонній відеозв’язок.

Можна придбати комплекти відеодомофонів для монтажу на зовнішній вхідній групі або для встановлення всередині будівлі.

Встановлення

Монтаж залежить від типу домофону та його складових частин. Існує три варіанти системи:

  1. З’єднання панелі домофону з замком, що відмикається. Це найпростіший і найдешевший варіант. Поєднання ведеться за допомогою провідної системи, потрібно також забезпечити живлення пристрою від електричної мережі.
  2. Панель підключається до блоку живлення, дисплея та електромагнітного замку кабелями, живлення йде від загальної мережі.
  3. Якщо є контролер з пристроєм, що зчитує, то він стає додатковим елементом панелі домофону, підключається окремою лінією до іншої системи.

Потрібно вибрати тип пристрою, розмітити місця для встановлення всіх елементів. При цьому зовні вхідні двері розміщується лише панель домофону із захищеним дисплеєм.

До місця встановлення панелі прокладають кабель. Краще це робити шляхом штроблення стіни з наступним закладенням цементом, щоб приховати проводку. Виводи кабелю розміщують у ПНД трубі або закривають декоративними пластиковими накладками для захисту.

При прокладанні інформаційного кабелю та електричного їх потрібно розносити мінімум на 50 см, щоб позбавити наведення струму і виникнення перешкод сигналу.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button