Органічне вирощування та його особливості: які методи застосовують
Цифрові технології дозволяють об’єднати людей на нових принципах, зробити ривок у традиційних галузях знань та призвести до важливих відкриттів. Особливо це необхідно в галузі виробництва продуктів харчування, де знадобиться збільшити продуктивність та покращити якість із застосуванням екологічних методів. Це дозволить підвищити довіру споживачів до агропромислового сектору. Пропонується вивчити новини зі світу органіки, щоб розібратися з тенденціями у цій сфері.
Методи вирішення проблем в аграрній сфері за допомогою цифровізації
Сучасні цифрові технології мають важливе значення для всього ланцюжка виробництва продовольства, починаючи з обробки землі і закінчуючи зберіганням, продажем їх споживачеві.
Важливою ініціативою стала платформа FarmSuite, яка була розроблена як реакція на ковидні обмеження та скорочення виробництва з ними пов’язані. Вона дозволяє італійським фермерам отримати доступ до нових технологій, які допомагають скоротити час на пошук споживачів конкретної продукції, зменшити відходи виробництва, оптимізувати свої витрати.
Платформа побудована за модульним принципом, де можна знайти інструменти управління для фермерських господарств, отримати більш оптимальну систему обліку, і одночасно є стендом, де пропонується розповісти про історію та специфіку господарства, зайнятися його просуванням шкоди переробників продукції або прямих споживачів. Можна продавати свою продукцію безпосередньо, оминаючи посередників, на регіональному чи національному рівні, отримати вихід на закордонних споживачів.
Особливості розвитку технологій
Цифровізація означає переклад сільськогосподарського виробництва на повністю промислові рейки.
Процес повинен торкатися проблем заощадження ґрунтів, примноження їх продуктивності, використання лише екологічно чистих препаратів та продуктів. Технологія покликана об’єднати різні етапи сільськогосподарського виробництва на єдиний комплекс, де рослинництво органічно поєднується з тваринництвом, дозволяючи раціональніше розподіляти ресурси та зменшувати відходи.
Міжнародні організації та багато політиків виступають за те, щоб до 30% бюджету йшло на підтримку екосистем, кліматичних та екологічних дій, що дозволяють зберігати природне середовище у його природному вигляді.
Підтримка повинна здійснюватись у напрямку позитивного впливу на довкілля, скорочення витрати природних ресурсів.