Як одягтися тепло в стилі мінімалізму

У стилі мінімалізм все має бути дуже просто, зручно та акуратно. Але це не означає, що ваш образ буде нудним та не цікавим. Дуже стильно можна одягатися у будь-якому стилі, додавши потрібні деталі. Ось наприклад, у стилі мінімалізму підійде в’язаний жилет. Це один із трендів цього сезону. Його можна одягнути як верхній шар на сорочку чи гольф. І ваша цибуля миттєво перетвориться. Він підійде як для звичайного повсякденного життя, так і для ділової зустрічі. Виглядає він дуже солідно та благородно. А ваш образ стане не звичайним і виявить ваше індивідуальне відчуття смаку.

Ще одним із трендів цього сезону стали брючні костюми з широкими брюками. Класичним варіантом буде такий костюм у чорному кольорі, але й інші весенние мужские куртки так само підійдуть, тут орієнтуйтеся на свої уподобання та свій бажаний кольоротип. Його можна носити з пальто, шубою або тренчем. Ваш образ у такому костюмі буде бездоганним.

Також цієї осені вам не обійтися без блейзера або жакета. Це відразу ж перетворить ваш лук на більш дорогий і витончений. Підійде як для ділових зустрічей, так і для урочистих заходів. А ось для повсякденного життя, прогулянок або посиденьок з друзями відмінно підійде пончо або теплі накидки. За допомогою них ви створите дуже затишний та теплий образ. Він надасть вам жіночності та беззахисності, вас захочеться обійняти та поцілувати.

Якщо вам не дуже зручно в пончо, то замість нього можете одягнути теплий в’язаний кардиган. Він чудово доповнить Ваш образ, плюс у порівнянні з пончо кардиган легший і комфортніший, що безумовно позначиться на легкості Вашого образу. Такі кардигани бувають різної довжини, суворіші варіанти йдуть до коліна, стриманіші – трохи нижче пояса. Який би варіант Ви не обрали, це буде один із трендових та стильних варіантів на цей сезон. Ну і як же без шуби взимку. Шуби оверсайз зараз на піку популярності. Вони додають розкоші і роблять ваш образ дорогим та шляхетним. Їх можна носити як у діловому стилі, так і у повсякденному. Шуби зараз роблять зі штучного хутра, так що підійдуть і тим, хто дбає про природу і навколишній світ. Шуби з натурального хутра зараз не вітаються у зв’язку з еко-повісткою нинішнього часу, тож краще зупинитися на варіанті зі штучного хутра.

Так що як бачите варіантом маса і кожна підбере собі те, що до душі. Основою залишається багатошаровість та оверсайз.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button