Чому варто довірити свою безпеку компанії ТопГард: її переваги

Українська охоронна компанія ТопГард протягом 20 років займається діяльністю, пов’язаною з наданням послуг різним групам клієнтів, починаючи від особистого захисту до забезпечення безпеки підприємств та об’єктів державного значення.Діяльність ТопГард здійснюється на підставі ліцензії, наданої на офіційному сайті. Це говорить про те, що тут працюють фахівці високого класу, які вміють забезпечити безпеку.

Незважаючи на те, що компанія приватна, її професіоналам довіряють найвідповідальнішу роботу, таку як охорона будівельного об’єкту, особиста безпека високопосадовців, дітей та молоді у процесі навчання тощо.

«ТопГард» веде співпрацю з органами державної влади та силовими структурами України. У своєму архіві приватна охоронна фірма Київ має багато випадків особистого забезпечення безпеки відомих політичних діячів, які відвідували Україну з робочими візитами.

Основною метою, якою компанія ТопГард керується у своїй діяльності, є розуміння проблеми, що виникла, оптимальні шляхи її вирішення, забезпечення спокою та впевненості у завтрашньому дні своїм клієнтам, за рахунок надання якісного захисту.

Критерії відбору співробітників, які надходять на роботу до ТопГарду

При вступі на роботу всі претенденти проходять перевірку на професійну придатність. Сюди включено не лише фізичну підготовку та виконання нормативів з різних дисциплін, а й психологічне тестування, оскільки фахівці компанії мають бути стресостійкими.

У навчальному центрі, що належить охоронній фірмі ТопГард, проводиться підготовка охоронців із низки дисциплін:

  • фізична підготовка та самооборона, що включає силові вправи та методику їх виконання;
  • надання першої медичної допомоги, до якої входить курс реаніматолога;
  • технічна сторона забезпечення охоронної діяльності, де докладно розглянуті всі види спецзасобів, призначені для підтримки постійного зв’язку та технологія їх застосування;
  • знання правової складової діяльності охоронця;
  • професійне спілкування, діловий етикет, ведення спостереження.

Поряд із вищевикладеним, забезпечується викладання низки навичок, пов’язаних із забезпеченням порядку та безпеки при охороні об’єктів різного типу власності, проведенні масових заходів та профілактики виникнення терактів, рейдерства тощо.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button